„Vy rozhodujete, my pomáháme“, který vyhlašuje Tesco ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti nám poskytl dar v hodnotě 20 000 Kč. Dar byl použit na překonání těžké situace na jaře 2021 na ustájení a péči o koni, tak aby se zlepšením situace zase mohli pomáhat dětem s handicapem.

Škoda Auto Nadační fond
Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO podpořilo náš projekt Hipoterapie v nouzi částkou 18 000 Kč.
Kvůli pandemické situaci jsme byli nuceni během podzimu 2020 omezit a následně úplně přerušit provoz hipoterapie a aktivními práci s našimi malými klienty. Bez práce nejsou koláče, v případě našich koní seno, ječmen, výběhy a základní péče, bez které koníci nemohou žít. Nadace ŠKODA AUTO nám pomohla překlenout tuto náročnou dobu, pomohla s financování ustájení pro koně, abychom mohli na jaře zase pomáhat našim malým klientům. Děkujeme.

Nadace TESCO – Vy rozhodujete, my pomáháme nás podpořila v projektu: Jak koně pomáhají hendikepovaným dětem. Projekt byl realizován během 3 kalendářních měsíců – září až listopadu 2018. Podařilo se podpořit provoz spolku, aby mohl být zachován chod ambulantní hipoterapie. Během realizace projektu bylo v pravidelné ambulantní péči hipoterapie 20 dětí a celkem jsme zvládli 147 terapeutických jednotek. Díky tomu se naši malí klienti mohli zase posunout ve svém psychomotorickém vývoji. Děkujeme za podporu.

 Pomozte dětem - Nadace rozvoje občanské společnosti


Nadace TESCO

Ing. Tomáš Němeček

Servis automatik s.r.o

LOHANER-SE

CenOn, s.r.o

AQWANER, s.r.o

Ing. Jiří Hlaváč

Proč nás podpořit

* Jsme jedinná nezisková organizace v regionu, která se věnuje hipoterapii dětí

* Hipoterapie pomáhá zlepšit aktuální ale i dlouhodobý stav našich klientů, jejich vývoj a tím i budoucí život a uplatnění

* O dobrých činech dáme vědět – uveřejňujeme sponzory na webových a facebookových stránkách, propagačních materiálech a Vaše logo umístíme na nástupní rampu v areálu JS DražiceNa co sponzorské dary využíváme

* Základní péče o koně – ustájení, krmivo, doplňky stravy

* Pomůcky pro hipoterapii a přípravu koní – speciální dečky, madla, postroje, ochranné pomůcky


Všem děkujeme za finanční i psychickou podporu, oboje JE potřeba. Vítáme každou MOŽNOST, JAK NÁS podpořit, abychom mohli pomáhat dětem skrz koně.