Běžím pro Equilibro 2020

Po úspěchu loňského, úvodního, ročníku běhu pro Equilibro jsme pro Vás i letos připravili podobnou akci. Veteráni loňského ročníku budou ve výhodě, neboť se poběží stejná trasa jako minulý rok. O to větší motivaci by měli mít nováčci, aby ukázali, že síla odhodlání dokáže překonat i nějaké ty zkušenosti.

Na místě Vás bude čekat doprovodný program pro děti s možností s možností sednout si v příjemném prostředí pozdně letní louky a i neběžci si akci mohou užít jako rodinný / přátelský piknik.

Na všechny se těšíme na startu i v zázemí

Startovné
  • Dospělí 5,5 km 450,-Kč
  • Děti 5,5 km 200,-Kč
  • Štafeta 2,5 * 2 km 600,-Kč
  • Kočárková trasa 2 km 450,- Kč
  • Soutěž rodinných týmů zdarma

Běžím pro Equilibro 2019

Slunečné sobotní odpoledne, louka na okraji zapadlé vesničky, nadšení běžci, chodci, i jezdci a pasažéři tříkolek a kočárků protáhli svoje těla na trase 5,5km/3km. Někdo závodil se soupeři, někdo sám se sebou, každý stejně skončil s medailí a hlavně úsměvem na tváři. Velký ohlas získala “Soutěž rodinných týmů”, kde se prověřili dovednosti jako vození křehkého nákladu (vlastního dítěte) v zahradním kolečku nebo skákání v pytli. Děti si mohli zaskákat na trampolíně, pohrát na pískovišti, vyzkoušet sportovní disciplíny jako je lukostřelba od Decathlonu. Dospěláci ocenili spíše exkluzivní pivo z místního minipivovaru Slepý krtek. Podpořit naší činnost se dalo i koupí něčeho originálního z našeho obchůdku. Účast nebyla tak vysoká, ale tento malý nedostatek byl vykompenzován naprosto skvělou atmosférou stejně nastavených lidí, kteří mají chuť se hýbat a bavit. 

Ohlas na závod byl velmi pozitivní, což nás hřeje na srdci a dává motivaci k přípravě dalšího ročníku.