Mgr. Veronika Kolaříková -  zakladatelka spolku, fyzioterapeutka, studovala na 2. lékařské fakultě v Motole, zkušenosti s hipoterapií nasbírala kromě přednášek ve škole v pražském sdružení zabývající se hipoterapií Caballinus, kde se rok účastnila ambulantní hipoterapie, nyní s Caballinem spolupracuje příležitostně na letních pobytech. Vzdělává se v oboru fyzioterapie, a je absolventka kurzu Vojtova reflexní lokomoce v dětském věku. 

A co o ní prozradily kolegyně z týmu i ona sama se podívejte zde: Otevřít odkaz
Jana Dostálová - spoluzakladatelka spolku, v začátcích cvičitelka Lapillus Parázs (Pepiny), nyní vodič Pepiny a Rockyho; vystudovala Veřejnosprávní činnost na SOŠ a SOU v Ml.Boleslavi. Pracuje jako technik kvality. Koním se věnuje od r. 2002, v r.2007 složila zkoušky základního výcviku jezdce. Účastnice kurzu "Centered Riding" s Angelikou Engberg na jaře r.2017 jako divák.
Od února 2018 hrdou maminkou. 

A co o ní prozradily kolegyně z týmu i ona sama: Otevřít odkaz
Barbora Hermanová - spolupráci s námi začala na jaře 2018 jako vodič a cvičitel své kobylky Perličky. Nyní vodič Pepiny a Rockyho. Koním se věnuje od svých 9 let. V roce 2007 složila ZZVJ (zkoušky základního výcviku jezdce).  Vystudovala gymnázium a nyní pracuje v logistice. Zůčastnila se kurzu "Centered Riding" s Angelikou Engberg jako divák.Dagmar Henychová - spoluzakladatelka spolku, vodič a cvičitelka. Majitelka Olive (Sušenky) a Quality Kid (Kvída). Účastnice kurzu "Centered Riding" s Angelikou Engberg a to hned dvakrát - na jaře r.2017 a v říjnu 2017. 

A co o ní prozradily kolegyně z týmu i ona sama: Otevřít odkaz